MBRB40250TG
Partnumber:
MBRB40250TG
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 250V 40A 35ns Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube