MBRB40250TT4G
Partnumber:
MBRB40250TT4G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Schottky Power Rectifier, Switch-mode, 40 A, 250 V, D2PAK 2 LEAD, 800-REEL