MBRD10150CT
Partnumber:
MBRD10150CT
Manufacturer:
SMC/DIODES/LITTITEFUS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 150V 5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R