MBRF40250TG
Partnumber:
MBRF40250TG
Manufacturer:
onsemi
Availability:
603000 in stock
SKU:
MBRF40250TG
Package
Diode Schottky 250V 40A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube