Partnumber: MBRP60035CTL
Manufacturer: Microchip Technology
products.category: Diode Dynamics
Availability: 573 in stock
SKU: MBRP60035CTL
decrease increase
Package Diode Schottky 35V 600A 3-Pin(3+Tab) MD3CC