Partnumber: MBRS3200T3G
Manufacturer: onsemi
products.category: Diode Dynamics
Availability: 380000 in stock
SKU: MBRS3200T3G
decrease increase
Package Rectifier Diode Schottky Si 200V 3A 2-Pin SMB T/R