MC-2227-18-03-F1
Partnumber:
MC-2227-18-03-F1
Manufacturer:
Multicomp Company
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IC Socket SKT 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole