MC-306 32.768K-E3:ROHS
Partnumber:
MC-306 32.768K-E3:ROHS
Manufacturer:
EPSON ELECTRONICS AMERICA INC
products.category:
others
Availability:
582 in stock
SKU:
MC-306 32.768K-E3:ROHS
Package
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD