MC00625W0402151K1
Partnumber:
MC00625W0402151K1
Manufacturer:
Multicomp Company
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 51.1K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R