MC00625W04021620R
Partnumber:
MC00625W04021620R
Manufacturer:
Multicomp Pro
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R