MC0603B104K500CT
Partnumber:
MC0603B104K500CT
Manufacturer:
Multicomp Pro
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R