MC33269DR2-3.3G
Partnumber:
MC33269DR2-3.3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 8-Pin SOIC N T/R