MC78L12BP-AP
Partnumber:
MC78L12BP-AP
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY INC
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1522 in stock
SKU:
MC78L12BP-AP
Package
STANDARD REGULATOR POS 12V 0.1A 3-PIN TO-92 AMMO