MC78LC33NTRG
Partnumber:
MC78LC33NTRG
Manufacturer:
onsemi
products.category:
others
Availability:
992 in stock
SKU:
MC78LC33NTRG
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.08A 5-Pin TSOP T/R