Partnumber: MC78M12BDTG
Manufacturer: ON Semiconductor
products.category: IC CHIPS
Availability: 796 in stock
SKU: MC78M12BDTG
decrease increase
Package Standard Regulator Pos 12V 0.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube