MC78PC33NTRG
Partnumber:
MC78PC33NTRG
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R