MC78T12CT
Partnumber:
MC78T12CT
Manufacturer:
FAIRCHILD/ON/MOT
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
697 in stock
SKU:
MC78T12CT
Package
REG STD LIN FIX POS 12V 5A 3PIN TO-220