MC8640DTVU1250HE
Partnumber:
MC8640DTVU1250HE
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Availability:
100000 in stock
Package
MPU PowerQUICC MC8xxx Processor RISC 32bit 1.25GHz 1.05V/1.8V/2.5V/3.3V 1023-Pin CBGA Tray