MC8640TVU1067NE
Partnumber:
MC8640TVU1067NE
Manufacturer:
FREESCALE/NXP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerQUICC MC8xxx Processor RISC 32bit 1.067GHz 1.05V/1.8V/2.5V/3.3V 1023-Pin CBGA Tray