MCC162-16IO1
Partnumber:
MCC162-16IO1
Manufacturer:
IXYS
products.category:
MODULES
Availability:
1039000 in stock
SKU:
MCC162-16IO1
Package
SCR Module Diode 1600V 300A(RMS) 6480A 7-Pin Y4-M6 Box