MCF12102G900-T
Partnumber:
MCF12102G900-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 4.5Ohm DCR SMD T/R