MCF5206EAB54
Partnumber:
MCF5206EAB54
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU ColdFire MCF5xxx Processor RISC 32bit 0.35um 54MHz 3.3V 160-Pin PQFP Tray