MCF5251CVM140
Partnumber:
MCF5251CVM140
Manufacturer:
FREESCALE/NXP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
MCF5251CVM140
Package
MPU ColdFire V2 MCF5xxx Processor RISC 32bit 0.13um 140MHz 3.3V Automotive 225-Pin MAP-BGA Tray