MCF5253VM140
Partnumber:
MCF5253VM140
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
709 in stock
SKU:
MCF5253VM140
Package
MPU ColdFire V2 MCF5xxx Processor RISC 32bit 0.13um 140MHz 3.3V 225-Pin MAP-BGA Tray