MCF5485CZP200
Partnumber:
MCF5485CZP200
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Availability:
10000 in stock
Package
MPU ColdFire V4e MCF5xxx Processor RISC 32bit 200MHz 2.5V/3.3V 388-Pin BGA Tray