MCH155A100DK
Partnumber:
MCH155A100DK
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125°C T/R