MCHP03W8F220JT5E
Partnumber:
MCHP03W8F220JT5E
Manufacturer:
Multicomp Company
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 22 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD