MCP1252-33X50I/MS
Partnumber:
MCP1252-33X50I/MS
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY INC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
450 in stock
SKU:
MCP1252-33X50I/MS
Package
CHARGE PUMP STPUP/STPDN 3.3V/5V 150MA AUTOMOTIVE 8-PIN MSOP TUBE