MCP1501-12E/SN
Partnumber:
MCP1501-12E/SN
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 1.2V 20mA 8-Pin SOIC N Tube