MCP1642B-33I/MS
Partnumber:
MCP1642B-33I/MS
Manufacturer:
Microchip Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 0.35V to 5.5V Synchronous Step Up Single-Out 3.3V 0.3A 8-Pin MSOP Tube