MCP4011-503E/SN
Partnumber:
MCP4011-503E/SN
Manufacturer:
Microchip Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 64POS Volatile Linear Automotive 8-Pin SOIC N Tube