MCP4141-503E/SN
Partnumber:
MCP4141-503E/SN
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive AEC-Q100 8-Pin SOIC N Tube