MCP4251-103E/ML
Partnumber:
MCP4251-103E/ML
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Volatile Automotive 16-Pin QFN EP Tube