MCP4251-104E/ST
Partnumber:
MCP4251-104E/ST
Manufacturer:
Microchip Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Volatile Automotive 14-Pin TSSOP Tube