MCP4251T-502E/ST
Partnumber:
MCP4251T-502E/ST
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY INC
Availability:
100000 in stock
Package
Digital Potentiometer 256POS 5k Ohm Dual 14-Pin TSSOP T/R - Tape and Reel