MCP4352T-104E/ST
Partnumber:
MCP4352T-104E/ST
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Volatile Automotive 14-Pin TSSOP T/R