MCP4441-503E/ML
Partnumber:
MCP4441-503E/ML
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY INC
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive 20-Pin QFN EP Tube