MCP4461T-103E/ST
Partnumber:
MCP4461T-103E/ST
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY
Availability:
100000 in stock
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Non-Volatile Linear Automotive AEC-Q100 20-Pin TSSOP T/R