MCP4541T-502E/MS
Partnumber:
MCP4541T-502E/MS
Manufacturer:
MICROCHIP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 5kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive 8-Pin MSOP T/R