MCP4551-103E/MS
Partnumber:
MCP4551-103E/MS
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 257POS Volatile Linear Automotive 8-Pin MSOP Tube