MCP45HV51-103E/MQ
Partnumber:
MCP45HV51-103E/MQ
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Volatile 20-Pin QFN EP Tube