MCP45HV51-503E/ST
Partnumber:
MCP45HV51-503E/ST
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile 14-Pin TSSOP Tube