MCR006YZPF1005
Partnumber:
MCR006YZPF1005
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 10M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±250ppm/°C Pad SMD Automotive T/R