MCR006YZPF2002
Partnumber:
MCR006YZPF2002
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 20K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±250ppm/°C Pad SMD Automotive T/R