MCR01MRTF49R9
Partnumber:
MCR01MRTF49R9
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 49.9 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R