MCR01MRTJ104
Partnumber:
MCR01MRTJ104
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 100K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R