MCR01MZPD6201
Partnumber:
MCR01MZPD6201
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 6.2K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R