MCR01MZPF1603
Partnumber:
MCR01MZPF1603
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 160K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R