MCR01MZPF3163
Partnumber:
MCR01MZPF3163
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 316000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402, CHIP