MCR01MZPF3602
Partnumber:
MCR01MZPF3602
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 36K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R